IZCAD MÜHENDİSLİK

İZCAD MÜHENDİSLİK SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

Adres:  Merkez Mah. Mareşal Fevzi Çakmak Cad. No:18/3 Gölcük Kocaeli

(0262) 413 30 03
(0546) 426 98 22

info@izcad.com.tr
www.izcad.com.trŞirketimiz inşaat sektöründe tasarımsal faaliyetlerine başlayarak günümüze kadar kendini mekanik tasarım ve simülasyonda geliştirerek yoluna emin adımlarla ilerleyen firmamız 2022 yılına kadar birçok mekanik ve mimari tasarıma özgün çözümleri ile imza atmış bulunmaktadır.
Mekanik tasarım konusunda saha tecrübesi ile kendini kanıtlayan izcad; Fabrika simülasyon ve tasarımları, hat tasarımları, hücre tasarımları, otomasyon projeleri konusunda müşterilerine özel çözümler üreterek istenen prosesleri istenen zaman aralığında minimum hata payı ile tasarlayıp simüle edebilmektedir.

Optimum fayda ile layout yerleşimleri yapılmakta ve bu yerleşimlere uygun istasyonları a’dan z’ye modellemektedir. İstasyonların içerisindeki fikstürler, grippler, manipülatörler, tool standlar, bazalar, sehpalar gibi ekipmanların prosese özel tasarımları ile kusursuz bir şekilde finalize etmektedir. Yapılan tasarımların simülasyonları dünya çapında kabul görmüş programların yetkin bir şekilde kullanılması ve geçmiş saha tecrübelerinin kattığı faydalar sayesinde ortaya çıkan sonuçlar gerçeğe en yakın sonuçları bizlere vermektedir.

  • Fikstür Tasarım
  • Pozisyoner Tasarım
  • Gripper Tasarım
  • Jig Tasarım
  • Careskal Tasarımları
    Offline Simulasyon
    Analiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir